CENOVÁ PONUKA

zubná ambulancia

Reklama na Google

Prečo inzerovať na Google

Google reklama stále dominuje ako najmocnejší nástroj na vyhľadávanie informácií a teda aj inzerovanie. Dôležitosť umiestnenia reklamy na Google si môžete overiť sami na sebe. Keď ste naposledy hľadali určitý produkt, alebo službu, akým spôsobom ste to robili? Vo viac ako 92% prípadoch je to práve Google vyhľadávač, na ktorý sa ľudia obracajú pre kvalitný dopyt výsledkov vyhľadávania.

Vytvorenie a spravovanie Google PPC kampaní

Súčasťou tejto služby je prieskum trhu, vytvorenie/prevzatie účtu na Google Ads, analýza kľúčových slov a následné vytvorenie unikátnych PPC kampaní. Pri tvorbe kampaní sa snažíme maximalizovať ich efektivitu tým, že ich nastavujeme s ohľadom na požiadavky Google a ich definovaným skóre kvality. 
Kampane pravidelne kontrolujeme, optimalizujeme a konzultujeme so zástupcami z Google pre zabezpečenie najlepšieho výkonu.

Keďže na Googli dnes už inzeruje množstvo firiem a konkurencia v každom segmente je vysoká, inzercia na Googli sa stala doslova bojom o priestor. Google neustále mení a upravuje podmienky i kritériá dobrých kampaní, na základe ktorých uprednostňuje, alebo penalizuje reklamy. 

Náročné, neustále meniace sa kritériá a vysoký konkurenčný boj tak vytvára skutočné výzvy pre ľudí pracujúcich s Google PPC kampaňami. Ak túžite po tom, byť číslo jedna vo vyhľadávaní pod určitými kľúčovými slovami, uistite sa, že si vyberiete skúsených odborníkov, ktorí vám dokážu zaručiť požadované výsledky.   

Nižšie nájdete predbežný cenový návrh pre jednu kampaň, ktorý sa však môže zmeniť, teda navýšiť alebo znížiť v závislosti od reálnych výsledkov a konverzií jednotlivých kampaní.

Táto cenová ponuka je vytvorená na mieru a viaže sa na tvorbu webstránky, to znamená, že nie je možné ju využiť ako samostatnú službu.

Navrhovaný rozpočet pre 1 kampaň (napr. dentálna hygiena) 10 Eur/deň*
Poplatok za správu, copywriting a optimalizáciu účtu 380 Eur/mesiac
Spolu 680 Eur/mesiac**

*Orientačná cena, ktorá sa odvíja podľa konkurencie a PPC sadzieb v danom segmente. Finálný rozpočet na deň sa stanoví až po skúšobnej dobe 3 mesiace.
**Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Zaujala Vás naša cenová ponuka?

Ozvite sa nám nech môžeme ihneď zahájiť spoluprácu.

Kontaktná osoba
Barbara Čajkovič
ARTVERSUM s.r.o.
info@independentwebdesign.net
0940 381 976