CENOVÁ PONUKA

studio-it.sk

Obsahový marketing

Čo táto služba zahŕňa:

Táto služba zahŕňa najúčinnejšiu a doposiaľ neprekonanú metódu organickej návštevnosti na webe. Jedná sa o každomesačné detailné vypracovanie analýzy kľúčových slov, na základe ktorých potom napíšeme špeciálne optimalizované SEO články.

SEO články sú písané podľa aktuálnych štrukturálnych a obsahových požiadaviek vyhľadávačov a spĺňajú odborné, náučné a marketingovo-reklamné štandardy, zvyšujúce povedomie o značke.  

Súčasťou publikácie článkov je v prípade potreby aj úprava fotografií vo Photoshope pre vytvorenie jednotného vizuálu.

Kedy sa ukážu výsledky

Podstatou content marketingu je pravidelnosť a pripievanie kvalitného obsahu v rozsahu aspoň 4 článkov mesačne. Pokiaľ vyhľadávače spozorujú, že sa na webstránke publikuje pravidelne kvalitný obsah, začnú stránku uprednostňovať.

Prvé výsledky je možné spozorovať najskôr 3 mesiace od začiatku, väčšinou však trvá minimálne 6 mesiacov, kým sa dostavia očakávané výsledky. Výsledky sa pochopiteľne líšia v závislosti od segmentu a miery aktívnosti a marketingovej stratégie konkurencie.

Prečo je táto služba dôležitá

Obsahový marketing zvyšuje kredibilitu vašej webstránky pre vyhľadávače, ako je napríklad Google. Keď si Google Vašu stránku zaradí ako dôveryhodnú stránku s užitočným a relevantným obsahom pre užívateľov, začne ju odmeňovať a uprednostňovať.

Pri vyhľadávaní konkrétnych kľúčových slov tak môžete s kvalitnými článkami pritiahnuť potenciálnych zákazníkov, zaujímajúcich sa o dané kľúčové slovo. Obsahový marketing teda prináša dlhodobý benefit, v podobe prirodzenej a neplatenej reklamy vo vyhľadávačoch, ktorá trvá niekoľko rokov. Mnohé firmy to považujú za najvýhodnejšiu investíciu v rámci online marketingu

4 články mesačne
380 €/mesiac
s DPH
Prieksum trhu
Vypracovanie analýzy s výberom kľúčových slov, ktoré majú najväčšiu šancu umiestniť sa na prvej stránke vo vyhľadávaní
Napísanie a publikovanie 4 SEO článkov na webstránke
6 článkov mesačne
520 €/mesiac
s DPH
Prieksum trhu
Vypracovanie analýzy s výberom kľúčových slov, ktoré majú najväčšiu šancu umiestniť sa na prvej stránke vo vyhľadávaní
Napísanie a publikovanie 6 SEO článkov na webstránke
8 článkov mesačne
660 €/mesiac
s DPH
Prieksum trhu
Vypracovanie analýzy s výberom kľúčových slov, ktoré majú najväčšiu šancu umiestniť sa na prvej stránke vo vyhľadávaní
Napísanie a publikovanie 8 SEO článkov na webstránke

Reklama na Google

Vytvorenie a spravovanie Google PPC kampaní

Súčasťou tejto služby bude prieskum trhu, vytvorenie účtu na Google Ads a Google Moja Firma a následné vytvorenie unikátnych PPC kampaní. Pri tvorbe kampaní sa snažíme maximalizovať ich efektivitu tým, že ich nastavujeme s ohľadom na požiadavky Google a ich definovaným skóre. 
Kampane pravidelne kontrolujeme a optimalizujeme pre zabezpečenie najlepšieho výkonu. 

Nižšie nájdete predbežný cenový návrh, ktorý sa však môže zmeniť podľa prieskumu trhu a zabezpečenia zvýšenia konverzií.

Navrhovaný rozpočet pre 1 kampaň (napr. kuchynské linky) 10 Eur/deň
Poplatok za správu, copywriting a optimalizáciu účtu +35%
Spolu 405 Eur/mesiac*

*Všetky ceny sú uvedené s DPH.